Портал в режимі тестування та наповнення
Звернення
Опубліковано 20 лютого 2024 року о 13:38
Відкрити все

Для забезпечнення громадянам право на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування та посадових і службових осіб  цих органів, що передбачене статтею 40 Конституції України для осіб, які виявили бажання звернутись до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області передбачено можливість  подавати звернення  у зручний спосіб, а саме: 

-    каналами електронного зв’язку на  електронну поштову скриньку ([email protected]); 

-    з використанням послуг  поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта»;

-    використавши скриньку "Для звернень громадян", яка розміщується в у доступному для громадян місці на першому поверсі адмінбудівлі ГУНП;

-    чи викласти їх за допомогою засобів зв’язку через телефон «Гарячої лінії» Національної поліції України (0-800-50-0202).

Звернення громадян оформлюються відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначають прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладають суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковане або написане від руки розбірливо і чітко, підписане заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати відповідно до вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.11.2017 № 930.

Щодо наявної інформації про вчинення кримінального, адміністративного правопорушення чи настання іншої події, яка потребує негайного реагування поліції, Ви можете звернутися  за телефоном спеціальної лінії «102», функціонування якої забезпечується цілодобово.

Повідомляємо, відповідно до статті 12 Закону України «Про звернення громадян», дія цього Закону не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, розгляд яких передбачено іншим законодавством (в даному випадку Кримінальним процесуальним кодексом України). Відповідно до статті 36 Кримінального процесуального кодексу України, нагляд за додержанням законів під час проведення досудового слідства здійснюється прокурором у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням. Відповідно до статей 303-306 Кримінального процесуального кодексу України, скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого та прокурора розглядаються слідчим суддею місцевого суду згідно з правилами судового розгляду. З огляду на викладене Ви має право звернутися зі скаргою на рішення, дії чи бездіяльність слідчого до прокуратури або суду у встановленому чинним законодавством порядку.

Зразок заяви.docx

Форма електронного звернення.docx

Запити на інформацію оформлюються відповідно до статті 19 Закону України Закон України «Про доступ до публічної інформації» . Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Інформація на запит надається безкоштовно. Проте у випадку, якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом понад 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на їх копіювання або друк.

ГРАФІК

особистого прийому громадян

керівництвом Головного управління Національної поліції 

в Івано-Франківській області


ПІБ та посада

День

проведення

Час

 

Безпалько Сергій Вікторович,

начальник


Четвертий четвер місяця


з 10 до 12 год

 

Яцюк Володимир Васильович,

заступник начальника – начальник кримінальної поліції


Щовівторка


з 15 до 18 год

 

Зіняк Роман Мирославович,

заступник начальника


Щосереди


з 15 до 18 год

 

Білейчук Остап Романович,

заступник начальника


Щочетверга


з 15 до 18 год

 

Максимів Ігор Миколайович,

заступник начальника – начальник

слідчого управління


Щоп’ятниці


з 10 до 12 год

 

Примітки: 1. Особистий прийом громадян керівництвом ГУНП проводиться за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, за адресою:
вул. Академіка Сахарова, 15, м. Івано-Франківськ.

2. З 24.02.2022 в Україні введено воєнний стан, у зв’язку із чим, з метою запобігання проникненню на територію ГУНП сторонніх осіб, недопущення пронесення вибухонебезпечних предметів, будівля та територія ГУНП перебувають під посиленою охороною. У приміщенні приймальні громадян відсутнє укриття, куди під час проведення особистого прийому могли б пройти громадяни у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!». Згідно з роз’ясненнями щодо розгляду звернень громадян в умовах воєнного стану, розміщеними на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (https://bit.ly/487YVWN), на можливість реалізації окремих прав заявників можуть вплинути встановлення посиленої охорони та особливого режиму роботи органу влади, встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування, а також руху транспортних засобів. З огляду на впровадження цих та інших безпекових заходів права заявників на особистий прийом керівниками та іншими посадовими особами органів державної влади, право бути присутнім при розгляді заяви чи скарги тощо можуть зазнати обмежень. Водночас громадянам забезпечена можливість реалізації права на звернення шляхом подання письмових звернень у зручний спосіб, а саме:

‒ на електронну поштову скриньку;

‒ з використанням послуг поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта»;

‒ через скриньку «Для звернень громадян», яка розміщується у доступному для громадян місці на першому поверсі адмінбудівлі ГУНП.

3. У разі наявної інформації про вчинення кримінального, адміністративного правопорушення чи настання іншої події, яка потребує негайного реагування поліції, громадянин може звернутися за телефоном спеціальної лінії «102», функціонування якої забезпечується цілодобово.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux