У прикарпатській поліції відбулася зустріч із головами ОТГ щодо обговорення проекту введення делегованих посад дільничних (ФОТО)

Загальна інформація

В Україні стартував проект введення посад дільничних офіцерів поліції, яких делегуватимуть об’єднані територіальні громади для обслуговування поліцейським їх територій. На Прикарпатті вводиться поки що п’ять таких посад.

На зустрічі т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олега Йосипіва, заступника начальника управління превентивної діяльності Андрія Веляника з головами Об’єднаних територіальних громад, зокрема Печеніжинської (Коломийський район), Заболотівської (Снятинський район), Делятинської (Надвірняський район) та Рожнівської (Косівський район) йшлося про підбір головами ОТГ кандидатів на посаду дільничного офіцера з числа місцевих мешканців, які на загальних підставах вступу на службу до поліції працюватимуть на місцевих поліцейських станціях та обслуговуватимуть території цих громад.

Олег Йосипів вказав, що поки що в нашій області вводиться п’ять таких посад дільничних. У Печеніжинській ОТГ – 2 в інших - по 1. Конкурс на ці посади попередньо стартуватиме у вересні цього року.

«Важливо, щоб ви підібрали авторитетних людей, чесних готових працювати на громаду. Доведіть цю інформацію до громадськості й бажано, щоб було кілька кандидатів, які б потім пройшли конкурсний відбір. Ви дайте нам достойних людей, а ми зробимо з них професіоналів", - зазначив Олег Йосипів.

Начальник сектору по відбору до поліції Роман Гордий довів вимоги до кандидатів на службу зазначивши, що це мають бути морально-стійкі особи, які чітко мотивуватимуть свій вибір.

Андрій Веляник, очільник служби дільничних офіцерів поліції області обговорив з головами ОТГ питання створення  та забезпечення функціонування поліцейських станцій,   задля належних умов роботи на місці поліцейських. Свої умови та пропозиції висловили і голови громад та, кажуть, готові до нововведень.

Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області