У прикарпатській поліції обговорили впровадження проекту "Безпечне місто" (ФОТО)

Загальна інформація

Сьогодні у поліції київська фірма «Kobi Security Systems» пропонувала свої послуги системи, що може бути використана для подальшої реалізації проекту: «Безпечне місто».

Зустріч відбулася за участю керівництва ГУНП в області та голів ОТГ районів області. Генеральний директор Олексій Вихристюк розповів про переваги встановлення сучасного обладнання – відеокамер з найрізноманітнішими функціями в тому числі роботи з архівом відеоданих, а також можливостями роботи за базами даних Національної поліції («Армор», «Інформаційна пошукова служба»). «Безпечне місто» – це аналітична система обробки даних, що надходять з IP-відеокамер із вбудованою аналітикою. Подібні працюють у кількох областях України, зокрема, ця фірма реалізовувала проекти «Безпечне місто» на Рівненщині Чернігівщині та Закарпатській області. На прикладі цих областей сьогодні представлено алгоритм роботи сучасних камер спостереження.

Зокрема, говорили про роботизовані камери з функціями автотрекінгу, виявлення пожеж і скупчення людей. У роботі камер передбачено захист від вандалізму, здатність розпізнавання автомобільних номерів уночі до 95%. Таке сучасне обладнання, до прикладу, також спростить роботу працівникам поліції з «чорним» списком автомобільних номерів тощо. Обладнання дасть змогу розпізнавати обличчя, виявляти зміни звукового рівня (постріли, вибухи тощо).

Наразі фірма «Kobi Security Systems» планує безкоштовно надати Івано-Франківську 5 камер спостереження з функцією фіксації автомобільних номерів, у разі якщо ці пропозиції будуть підтримані органами місцевого самоврядування.

Сектор комунікації

поліції в Івано-Франківській області