Поліцейські задокументували факт незаконного видобутку корисних копалин на Косівщині

Загальна інформація

Незаконні дії, пов’язані з видобутком піщано-гравійної суміші правоохоронці викрили в Кутській селещній територіальній громаді. Слідчі розпочали кримінальне провадження та встановлюють всі обставини правопорушення.

9 квітня працівники сектору реагування патрульної поліції Косівського районного відділення поліції задокументували факт незаконного видобутку корисних копалин з русла річки Черемош, що в населеному пункті Рибне. За місцем виклику негайно прибула слідчо- оперативна група.

Під час огляду місця скоєння злочину поліцейські виявили вантажний автомобілів «ЗІЛ», у кузові якого знаходилась піщано-гравійна суміш. Біля автомобіля знаходились двоє мешканців Косівської ТГ та Рожнятівської СТГ.

Будь-яких документів на видобування чи перевезення піщано-гравійної суміші порушники не мали. Окрім того, чоловіки пояснили, що видобували суміш для господарських потреб.

Наразі вантажівку вилучено і поміщено на територію відділення поліції.

За фактом порушення правил охорони або використання надр розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці продовжують оперативно реагувати на повідомлення прикарпатців щодо фактів незаконного видобутку піщано-гравійної суміші.

Пам’ятайте, що за незаконний видобуток корисних копалин передбачена кримінальна відповідальність.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини