На Прикарпатті поліція затримала п’ятьох причетних до підриву ресторану цієї ночі в Косові (ФОТО)

Загальна інформація

Для розкриття цього злочину працівникам прикарпатської поліції  при залученні спецпідрозділу «КОРД», Івано-Франківського Управління ДВБ   під процесуальним керівництвом обласної прокуратури знадобилося дев’ять  годин. На підставі доказів причетності до злочину затримали групу із 5 осіб місцевих жителів та сусідньої Закарпатської області.     

Сьогодні близько другої години ночі до поліції повідомили про те, що в одному із ресторанів у районному центрі  стався вибух внаслідок чого пошкоджено приміщення залу.

Правоохоронці, які оперативно прибули на місце події,  встановили, що невідомі особи,  застосовуючи вибухову речовину, шляхом підриву пошкодили приміщення ресторану. В результаті невідкладних пошуків зловмисників правоохоронці затримали групу причетних до злочину із п’яти осіб віком від 23 до 60 років. Двоє з них мешканці Косівського району, троє – Закарпатської області.

На підставі обґрунтованих доказів у вчиненому слідчі затримали правопорушників у порядку ст. 208 КПК України.  В межах розпочатого кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України їм готують оголосити підозру та в подальшому суд обере міру запобіжного заходу.

     Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини