Керівництво прикарпатської поліції відвідало своїх працівників, які несуть службу в зоні ООС

Загальна інформація

Щоб привітати поліцейських Івано-Франківщини з Днем захисників і захисниць України, вручити подяки та нагороди, Донецьку область відвідав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк.

Зведений загін із 30 працівників поліції Івано-Франківщини уже місяць перебуває у зоні проведення ООС, де допомагає правоохоронцям Донеччини стежити за правопорядком та забезпечувати безпеку місцевого населення.

Під час робочої поїздки Василь Кіцелюк поспілкувався з поліцейськими, перевірив несення служби на блокпостах, ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням та соціально-побутовими умовами їх проживання, вивчив потреби особового складу.

Заступник начальника обласної поліції подякував колегам за сумлінну службу, побажав здоров’я, миру і злагоди, а також привітав поліцейських з прийдешніми святами: Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва, Днем святої Покрови.

Опісля нагородив кращих поліцейських медалями, нагрудними знаками та почесними грамотами від обласної поліції та Івано-Франківської ОДА. 

Сектор комунікації

поліції Івано-ІФранківщини