Як не стати жертвою вербування: ювенальні поліцейські навчають ліцеїстів правил безпеки
Поліцейські Івано-Франківщини систематично проводять уроки безпеки для ліцеїстів області. Правоохоронці розповідають дітям про безпеку у повсякденному житті та в інтернет-просторі.

Так, інспектор ювенальної превенції Надвірнянського районного відділу поліції Іван Яворський завітав до учнів Яблуницького ліцею. Поліцейський поспілкувався з ліцеїстами на тему вербування підлітків спецслужбами рф через соціальні мережі та месенджери.

Під час зустрічі правоохоронець розповів, які методи можуть використовувати зловмисники для втягнення дітей у протиправну діяльність, та наголосив на необхідності бути обережними під час онлайн-спілкування. Він закликав школярів не довіряти незнайомцям у мережі, не передавати особисті дані та не погоджуватися на виконання сумнівних завдань за грошову винагороду.

Окрему увагу під час профілактичного заходу приділили проблемі кібербулінгу та відповідальності за поширення образливого чи протиправного контенту в соціальних мережах.

Наприкінці заняття поліцейський нагадав дітям про правила дорожньої безпеки напередодні літніх канікул. Він застеріг неповнолітніх від керування мототранспортом без посвідчення водія відповідної категорії та наголосив, що за такі порушення передбачена адміністративна відповідальність як для дітей, так і для їхніх батьків.
Поліцейські Прикарпаття закликають батьків приділяти більше уваги безпеці дітей, цікавитися їхнім колом спілкування та регулярно говорити з ними про ризики, які можуть чатувати як у мережі Інтернет, так і на дорозі.
Відділ комунікації
поліції Івано-Франківщини