Портал в режимі тестування та наповнення

В обласному управлінні прикарпатської поліції проаналізували роботу ювенальної превенції краю (ФОТО)

Опубліковано 04 вересня 2018 року о 16:06

Ефективність у службовій діяльності ювенальних поліцейських Івано-Франківщини та їх взаємодію з іншими поліцейськими підрозділами обговорили на нараді за участю т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олега Йосипіва та начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Миколи Іваницького.

Важливість завдань, які покладені на службу у вихованні сучасної української молоді, в тому числі патріотичного спрямування, на сьогодні відзначається керівництвом Національної поліції.

Тож, як зауважив Олег Йосипів, здобутий  високий результат та досвід прикарпатської ювенальної превенції засвідчує вагомий потенціал підрозділу. 

Водночас доцільно  використовувати у роботі в цьому напрямку можливості нових методів та додаткових ресурсів. Зокрема, йдеться про залучення військовослужбовців Збройних сил та Національної гвардії до розшуку зниклих безвісти дітей, що є одним з пріоритетних напрямів діяльності поліції.

Учасники наради також визначили проблемні моменти у роботі працівників ювенальної превенції області та шляхи їх усунення, які сприятимуть профілактиці злочинності у дитячому середовищі, захисту прав та законних інтересів дітей.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux