Портал в режимі тестування та наповнення
В Івано-Франківську відбувся чемпіонат з мініфутболу серед силових структур області
Опубліковано 24 липня 2021 року о 11:56

23 липня Івано-Франківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України провела змагання з мініфутболу «Кубок ФСТ «ДИНАМО» Прикарпаття» серед колективів фізичної культури обласної організації, присвячений відкриттю Олімпійських Ігор в Токіо.

Гра відбулася на стадіоні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, за перемогу боролися 9 команд.

Змагання були напружені, але водночас інтригуючі. Всі продемонстрували відмінну фізичну підготовку, злагодженість та єдність колективу.

Переможцем стала команда управління ДСНС в Івано-Франківській області. Друге місце виборола збірна Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Бронзовим призером змагань стала команда військової частини 1241 Національної гвардії України.

Наприкінці змагань нагороджено переможців та призерів.

Бажаємо спортсменам подальших професійних і спортивних досягнень!