Портал в режимі тестування та наповнення
У поліції Івано-Франківщини вакансія на посаду начальника відділу організації фінансового забезпечення підпорядкованих підрозділів управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
Опубліковано 24 квітня 2021 року о 09:28

На Івано-Франківщині в Головному управлінні поліції розпочався конкурс на посаду начальника відділу організації фінансового забезпечення підпорядкованих підрозділів управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра економічного спрямування.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

1. Забезпечує та здійснює контроль за складанням проектів кошторисів по загальному та спеціальному фонду Державного бюджету.
2. Подає проекти кошторисів до ДФЗБО НПУ, ініціює їх затвердження.
3. Здійснює контроль за складанням, затвердженням та виконанням кошторисів загального і спеціального фондів за кожною бюджетною програмою в області, згідно з вимогами Постанови КМУ від 28.02.2002 № 228 “Про затвердження Порядку та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ”, забезпечує доведення затверджених кошторисів спеціального фонду до ГУДКСУ в області та підпорядкованих підрозділів ГУНП.
4. Забезпечує дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасно подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та в повному обсязі відображення операцій фінансово-господарської діяльності установи у бухгалтерському обліку та звітності.
5. Надає методичну і практичну допомогу підпорядкованим підрозділам з питань затвердження кошторисів, внесення змін до них та використання коштів загального і спеціального фондів, шляхом направлення методичної і нормативної документації та під час проведення нарад, (на час ліквідаційного періоду).
6. Здійснює контроль за надходженням коштів спеціального фонду збір необхідної інформації, складання і подання до ДФЗБО НПУ України оперативної щотижневої звітності по питаннях, що стосуються спеціального фонду.
7. Здійснює контроль за достовірністю та своєчасністю занесення звітних даних в бухгалтерську програму «МІА», а також в частині використання коштів спеціального призначення.
8. Здійснює заходи щодо забезпечення режиму секретності, постійного контролю за їх дотриманням під час проведення усіх видів робіт з матеріальними носіями секретної інформації Управління.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу):

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу:

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Бестроково

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 7 050 грн.
Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати:

7050 - 7050 грн.

Категорія посади:

Б

Статус вакансії:

Опублікована

76018, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Академіка Сахарова 15

Контакти відповідальної особи:

Марчук Тетяна Володимирівна
+38-(034)-279-0362
[email protected]

Дата і час проведення тестування: 11.05.2021 15:00.

Місце i спосіб проведення конкурсу: м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 15 (проведення тестування та співбесід за фізичної присутності кандидатів).

Дата оголошення вакансії: 23.04.2021.

Кінцевий термін подачі документів: 07.05.2021.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux