Портал в режимі тестування та наповнення
Розпочато відбір на вакантні посади кризових перемовників в центральному органі управління поліцією та ГУНП в областях та м. Києві
Опубліковано 14 травня 2021 року о 15:02

Зокрема відбір здійснюється серед поліцейських для комплектування посад кризових перемовників в центральному органі управління поліцією та ГУНП в областях та м. Києві
 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ

 

1. Реєстрація кандидатів

Процедура відбору розпочинається з подачі кандидатом електронної анкети, яка приймається та обробляється автоматизованою системою Національної поліції України.

Електронні анкети приймаються з 14 до 28 травня 2021 року.


2. Подання документів

Після заповнення електронної анкети кандидати протягом 4 робочих днів після завершення реєстрації (до 01.06.2021 року) подають до експертної комісії наступні документи:

- рапорт на участь у відборі;

- біографічна довідка;

- інформаційна довідка із зазначенням кількості заохочень, наявності дисциплінарних стягнень (вид стягнення, дата та номер наказу, за що накладено стягнення), результатів складання підсумкових заліків зі службової підготовки;

- копія останнього атестаційного листа

- копія сертифікату (або іншого документу), що підтверджує проходження підготовки перемовників (за наявності).

Сканкопії зазначених вище документів попередньо подаються в установлений термін електронною поштою на адресу: [email protected]. Оригінали – подаються безпосередньо перед проходженням етапу психологічного вивчення.

Кандидати, які подали анкету і документи та відповідають загальним вимогам до кандидатів на посади, будуть запрошені для проходження наступних етапів відбору.
 

3. Медичний огляд у медичних (військово-лікарських) комісіях МВС України

Кандидати направляються на медичний огляд до медичних (військово-лікарських) комісій МВС України за місцем несення служби для визначення їх придатності щодо призначення на посади в підрозділах поліції особливого призначення, визначені графою 3 Переліку захворювань і фізичних вад, що перешкоджають проходженню служби в поліції (додаток 1 до Положення про діяльність медичної (військово-лікарської) комісії МВС, затвердженого наказом МВС України від 03.04.2017 № 285).

Негативний результат медичного огляду не є підставою для відмовлення кандидату від подальшої участі у відборі.
 

4. Психологічне вивчення

Для визначення особистісних якостей та компетенцій, що висуваються до кризових перемовників, кандидати пройдуть комплекс тестувань за відповідними психологічними методиками.


5. Співбесіда з експертною комісією

Експертна комісія приймає рішення щодо доцільності направлення кандидата на навчання для підготовки кризових перемовників з урахуванням результатів військово-лікарської комісії, психологічного вивчення, та за результатами співбесіди.


6. Навчання

Навчання відібраних кандидатів буде організоване за підтримки Посольства США в Україні, завершення якого відбуватиметься шляхом практичного виконання завдань. Група кандидатів, які успішно пройдуть навчання та покажуть найкращі результати, будуть направлені для проходження курсів підготовки інструкторів з перемовної діяльності на базі навчальних закладів ФБР США.

 

7. Призначення на посади

Кандидати, що успішно пройдуть навчання будуть призначені на відповідні посади в центральному органі управління поліцією та в територіальних органах поліції. Призначення кандидатів в порядку просування на вищі посади здійснюватиметься через процедуру атестування.

ОПИС ВАКАНСІЇ

Основні функції за посадою:

ведення переговорів під час проведення спеціальних операцій, пов’язаних із захопленням заручників, викраденням людей, погрозами вчинення збройних нападів, убивствами, вибухами, підпалами, масовими отруєннями, активною протидією злочинцями заходам з їх затримання тощо, а також у випадках, пов’язаних із спробами вчинення суїциду.

Загальні вимоги до кандидатів:

поліцейський;

вища освіта освітнього ступеня магістр (спеціаліст);

досвід практичної роботи в Національній поліції, інших правоохоронних органах не менше одного року;

вільне володіння українською мовою.

Необхідні якості та навички:

організаторські здібності, здатність аналітично мислити, спроможність керувати та підпорядковуватись, дисциплінованість, стресостійкість, рішучість, ініціативність, спостережливість, активність, упевненість у собі;

здатність до навчання, самовдосконалення, уміння та бажання працювати в команді, висока мотивація до правоохоронної діяльності;

розвинені мовні функції, відсутність значних мовних дефектів, здатність до емпатії, спроможність до сугестії (навіювання, переконання);

здатність до прийняття самостійних, зважених рішень у ситуаціях психоемоційного навантаження, психологічного тиску, дефіциту часу.

Бажані якості та навички:

обізнаність з питань кримінальної психології та психології тероризму, знання нормативно-правових актів, що регламентують діяльність поліцейських, зокрема у ході застосування превентивних поліцейських заходів та заходів примусу, знання тактики проведення поліцейських спеціальних операцій, у тому числі у разі уведення відповідних оперативних планів; знання іноземних мов.

Ми пропонуємо:

соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

професійну підготовку за міжнародними стандартами;

можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

перспективу кар’єрного росту.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Контакти:

Адреса експертної комісії:

вул. Богдана Хмельницького, 54

м. Київ

(044) 254-90-23

з 09.00 до 18.00 щодня, крім вихідних та святкових днів

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux