Портал в режимі тестування та наповнення

Косівські правоохоронці розшукали підозрюваного у викраденні автомобіля (ДОПОВНЕННЯ)

Опубліковано 03 жовтня 2019 року о 15:34

Як раніше повідомлялось, звернення до Косівського відділу поліції щодо викрадення автомобіля «ВАЗ 2101» надійшло 25 вересня. 30-річний заявник повідомив, що залишив свій транспортний засіб відчинений на узбіччі проїжджої частити дороги, неподалік від місця проживання в с. Старі Кути.

Уже через декілька годин після звернення, правоохоронці розшукали викрадений автомобіль, який знаходився в дренажному рові та мав незначні механічні пошкодження.

Вчора, поліцейські розшукали й автокрадія, він 34-річний односельчанин потерпілого, який в минулому був судимий за крадіжки.

В рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику.

 Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux