Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівля «Запасні частини до службових автомобілів» (відкриті торги з особливостям)

Закупівлі «Запасні частини до службових автомобілів» (відкриті торги з особливостям)

1

Назва предмету закупівлі:

34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів "Запасні частини до службових автомобілів"

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-03-09-005470-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

1 700 500, 00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Закупівля проводиться із застосуванням нульової ставки ПДВ, відповідно до постанови КМУ від 02.03.2022 №178 «Деякі питання обкладання податком на подану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану».


1. Учасник в тендерній пропозиції повинен зазначити найменування виробника запасних частин, країну виробника та їх каталожний номер.

2. Оскільки на час проведення процедури закупівлі замовник не може визначити повний асортимент і обсяг Товару, перелік запчастин у тендерній документації не є вичерпним і застосовується для підготовки, об’єктивної оцінки тендерних пропозицій учасників та визначення переможця. Фактичний перелік запчастин буде визначатися у процесі виконання договору згідно з заявками замовника.

3. Учасник повинен передати (поставити) Замовнику Товар, який раніше не був у використанні, якість якого відповідає нормам, стандартам якісних показників і технічним вимогам, встановленим чинними нормативними актами України.

4. Якість і комплектність Товару повинні відповідати сертифікатам відповідності (при наявності) та технічним вимогам, які встановлені чинними державними стандартами України та заводами-виробниками автомобілів.

5. Товар постачається з маркуванням виробника.

6. Учасник гарантує якість Товару, а також наявність технічної документації, яка входить до комплекту постачання фірми-виробника.

7. Учасник повинен формувати ціну своєї тендерної пропозиції, виходячи з ринкової вартості запчастин, наведених у тендерній пропозиції, враховуючи, як вартість оригінальних запчастин, що виробляються відомою фірмою для певного заводу зі збору автомобілів, так і вартість неоригінальних запчастини, що виготовляються з дотриманням технологій, норм і стандартів заводів-виробників АТЗ та практично в точності копіюють оригінальні, але не мають прив’язки до певного заводу.

Характерними відмітними рисами оригінальних запчастин є:

- торговий знак заводу-виробника на упаковці та запчастині, зроблений одним із способів (штамп, виливок логотипу, штрих код, бірка, голограма);

- наявність сертифікату або паспорту, який є обов’язковим супровідним документом.

8. Учасник не повинен формувати ціну своєї тендерної пропозиції, виходячи з низької ринкової вартості «сірих» та «підроблених» запчастин, які мають виключно зовнішню схожість з оригіналом, але не мають сертифікації та виготовлені з порушенням технології без належної зовнішньої і внутрішньої обробки, та без дотримання норм і стандартів виготовлення.

9. Товар буде закуповуватись окремими партіями (деталями та вузлами) в залежності від потреб замовника, відповідно до направлених учаснику заявок. Фактичний обсяг Товару буде визначений у процесі виконання договору, відповідно до видаткових накладних на Товар, але в межах суми договору, укладеного за результатами торгів.

10. У разі поставки неякісного товару, Постачальник повинен розглянути звернення Замовника і у строк до 2 (двох) календарних днів з дати отримання звернення, усунути дефекти та/або провести заміну неякісного товару на якісний за свій рахунок відповідно до чинного законодавства України.

11. Гарантійний термін експлуатації запасних частин повинен бути не менш ніж гарантійний термін визначений виробником з дати поставки товару, але у будь якому разі, не менше 12-ти місяців (крім товару, на який встановлюються інші гарантійні зобов’язання безпосередньо виробником).

12. У разі поломки (зносу) запасної частини раніше встановленого гарантійного терміну, яка сталася не з вини Замовника, Учасник повинен за власний рахунок здійснити заміну зазначеної запасної частини на аналогічну.

13. Учасник гарантує, що Товар (продукція, тара, упаковка, транспортування) не завдає шкоди навколишньому середовищу та передбачає заходи із захисту довкілля.

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби АВ ЦЗ ГУНП. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості товару з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux