Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівля «Поточний ремонт приміщень ГУНП в Івано-Франківській області - 2» (12 лотів) (відкриті торги з особливостям)

Додатки до закупівлі​​​

Закупівля проводиться у рамках та за рахунок проєкту «Регіональне співробітництво з питань запобігання та боротьби з транскордонною злочинністю між Румунією-Україною – SAGA», що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Румунія-Україна 2014-2020» представлений Міністерством регіонального розвитку та державного управління Румунії в рамках грантового контракту SAGA/4.3/1 згідно проєкту (програми)

1

Назва предмету закупівлі:

45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень ГУНП в Івано-Франківській області» ЛОТ №1 – «Поточний ремонт кімнати прийому громадян в адмінприміщенні ГУНП в м. Косів»; ЛОТ №2 – «Поточний ремонт холу та чергової частини в адмінприміщенні ГУНП в м. Івано-Франківськ»; ЛОТ №3 – «Поточний ремонт кабінету №13 СКП в адмінприміщенні ГУНП в м. Надвірна»; ЛОТ №4 – «Поточний ремонт холу в адмінприміщенні ГУНП в м. Івано-Франківськ»; ЛОТ №5 – «Поточний ремонт коридору, сходової та кабінетів в адмінприміщенні ГУНП в м. Івано-Франківськ»; ЛОТ №6 – «Поточний ремонт кабінетів, чергової частини та серверна в адмінприміщенні ГУНП в м. Рогатин»; ЛОТ №7 – «Поточний ремонт кабінету канцелярії в адмінприміщенні ГУНП в смт. Рожнятів»; ЛОТ №8 – «Поточний ремонт кімнати прийому громадян в адмінприміщенні ГУНП в м. Івано-Франківську»; ЛОТ №9 – «Поточний ремонт кабінету в адмінприміщенні ГУНП в м. Івано-Франківськ»; ЛОТ №10 – «Поточний ремонт кабінету розшуку в адмінприміщенні ГУНП в м. Снятин»; ЛОТ №11 – «Поточний ремонт кабінетів дізнавачів в адмінприміщенні ГУНП в м. Тлумач»; ЛОТ №12 – «Поточний ремонт кабінету дільничних інспекторів в адмінприміщенні ГУНП в м. Яремча»

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-03-21-011882-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

2 033 714,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Додається окремим файлом.

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Закупівля проводиться у рамках та за рахунок проєкту «Регіональне співробітництво з питань запобігання та боротьби з транскордонною злочинністю між Румунією-Україною – SAGA», що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Румунія-Україна 2014-2020» представлений Міністерством регіонального розвитку та державного управління Румунії в рамках грантового контракту SAGA/4.3/1 згідно проєкту (програми).

Згідно із статтею 3 Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств (Закон України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств» від 03.09.2008 №360-VI) «Заходи, що фінансуються в цілому або частково коштом Співтовариства, не обкладається податками, митними зборами, або іншими стягненнями аналогічного характеру».

Обмінний курс євро до гривні розрахований щомісячним курсом Єврокомісії, який можна знайти на сайті InforEuro за посиланням: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/procedures-guidelines-tenders/information-contractors-and-beneficiaries/exchange-rate-inforeuro_enДодатки до закупівлі

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux