Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівля «Акумуляторні батареї (автомобільні)» (відкриті торги з особливостям)

1

Назва предмету закупівлі:

31430000-9 - Електричні акумулятори «Акумуляторні батареї (автомобільні)» (31431000-6)

2

Ідентифікатор закупівлі:

ID: UA-2023-09-08-005245-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

180 000,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:


№ п/п

Найменування

Од. вим.

К-сть

1

6 СТ-60 600 А + правий

шт

40

3

6 СТ - 45 азія (тонка клема + адаптер) 480А

шт

15

4

6 СТ - 74 850А

шт

10

Всього:

65

*Закупівля проводиться із застосуванням нульової ставки ПДВ, відповідно до постанови КМУ від 02.03.2022 №178 «Деякі питання обкладання податком на подану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану».

1. Товар має бути новим, таким що не перебував в експлуатації якісним та постачатися в упаковці, яка відповідає характеру Товару, забезпечує його цілісність та зберігання якості протягом транспортування.

2. Для уникнення поставки бракованого, пошкодженого товару чи товару неналежної якості, прийом-передача товару має відбутись в присутності представника постачальника і замовника з обов’язковим заміром технічних параметрів акумуляторів. При прийомі товару складається Акт відповідності. Представник постачальника має мати документ, який посвідчує особу та документ, який підтверджує приналежність особи до компанії постачальника.

3. Гарантійний строк повинен бути не менше строку, встановленого виробником, та складати не менше 24 місяців, що має бути підтверджено гарантійним листом у складі тендерної пропозиції.

4. Дата виготовлення акумуляторів на момент поставки має бути не більше 3-ох місяців.

5. Учасник повинен забезпечити гарантійне та сервісне обслуговування АКБ.

6. Постачальник відповідає за якість поставленої продукції.

7.Акумулятори повинні постачатись залиті рідким електролітом, в зарядженому стані і готовими до експлуатації. Акумулятори мають відповідати вимогам вибухобезпеки та пожежобезпеки, а також мати сертифікат відповідності. Акумулятори повинні мати не менше 95% ємності на першому циклі, і не менше 100% ємності після 5 циклу, при будь яких режимах розряду. На стінках корпусу кожного акумулятора повинно бути нанесено маркування із зазначенням товарного знаку виробника, умовного позначення акумулятора, номінальної напруги, напруги для буферної роботи, знаків полярності (+) та (-); дати виготовлення (місяць, рік) знаку утилізації і вторинної переробки.

 

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби АВ ЦЗ ГУНП в Івано-Франківській області. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості послуг з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux