Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів» (відкриті торги з особливостям)

Щодо закупівлі «Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів» 
(7 лотів) 
(відкриті торги з особливостям)


1

Назва предмету закупівлі:

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання «Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів» ЛОТ № 1 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів марки Toyota (50112000-3); ЛОТ № 2 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів марки Skoda, Volkswagen, Suzuki, KIA (50112000-3); ЛОТ № 3 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів марки PEUGEOT 301, Citroen Jamper, Peugeot Boxer (50112000-3); ЛОТ № 4 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів марки Ford, Fiat, Nissan Patrol, Mitsubishi (50112000-3); ЛОТ № 5 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів різних марок (50112000-3); ЛОТ № 6 – Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів марки RENAULT (50112000-3); ЛОТ № 7 – Технічне обслуговування та ремонт автобусів (50113000-0);

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-02-09-013252-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

4 114 100, 00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічне обслуговування та ремонт службових автомобілів Замовника необхідно здійснювати на станції технічного обслуговування (далі – СТО), яке розміщується не більше 50 км від місцезнаходження гаражу Замовника.

Для надання послуг Учасник використовує власні запасні частини та витратні матеріали. Вартість запасних частин та матеріалів не повинна перевищувати середню вартість роздрібних цін на ринку на момент ремонту.

З метою забезпечення безперебійного використання автомобілів працівниками ГУНП, а також зважаючи на той факт, що використання автомобілів безпосередньо пов’язане із безпекою особового складу, Замовником висуваються посилені вимоги до станції технічного обслуговування таких автомобілів (далі – СТО). Серед таких вимог виділяються наступні:

СТО повинна мати:

 • можливість здійснювати ремонт автомобілів Замовника;

можливість здійснювати ремонт двигунів автомобілів замовника;

 • обладнання для діагностування та програмування електронних систем транспортного засобу;
 • комп’ютерний стенд перевірки та регулювання кутів розвалу і сходження коліс;
 • обладнання для шиномонтажних робіт, комп’ютерний стенд для балансування коліс;
 • обладнання для перевірки та чищення паливних форсунок;
 • обладнання для перевірки та регулювання світла фар;

обладнання для проточки гальмівних дисків;

приміщення та обладнання для проведення ремонтно-рихтувальних та малярних робіт згідно технологічних вимог до таких робіт;

 • закрита територія для цілодобового та безкоштовного зберігання автомобілів Замовника під охороною, на яку немає доступу сторонніх осіб;
 • можливість використовувати запасні частини Замовника.

Гарантійні терміни на виконані ремонтні роботи зазначаються в Акті виконаних робіт (наданих послуг).

Запасні частини, вузли та агрегати, що використовуються Учасником при виконанні робіт (наданні послуг), повинні бути новими, оригінальними або їх еквівалентами та сертифікованими державними органами сертифікації.

Заміна запасних частин, вузлів, агрегатів, що вийшли з ладу протягом дії гарантії, та послуги, здійснюється учасником за власний рахунок. На замінені деталі під час гарантії поширюється гарантія, починаючи з дати такої заміни.

Учасник повинен надавати Послуги якісно та у визначений Сторонами строк на підставі заявки Замовника з оформленням необхідної документації у відповідності до вимог «Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів», затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 28.11.2014 р. № 615, «Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту» затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 30.03.1998 р. № 102, та інструкціям заводів - виробників транспортних засобів.


6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби АВ ЦЗ ГУНП. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості послуг з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux