Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Системні блоки» (відкриті торги з особливостям)

1

Назва предмету закупівлі:

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) «Системні блоки» (30213000-5)

2

Ідентифікатор закупівлі:

ID: UA-2023-10-06-011727-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

136 000,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:


Товар має бути новим, таким, що не був у використанні, постачатися у передбаченому виробником комплекті, бути зібраним та протестованим Учасником.

Усі коробки від комплектуючих, гарантійні листи виробників, інструкції, запасні частини, кабелі, інструменти чи інше, що передбачене виробниками у комплекті поставки комплектуючих, які були використані Учасником під час зборки та тестування товару, разом з товаром мають бути передані Замовнику Учасником.

Тара та упаковка - виробника, яка гарантує цілісність і повне збереження обладнання. Ціна пропозиції включає вартість тари та упаковки. Тара – безповоротна.

Якість товару повинна відповідати всім нормам, стандартам, технічним умовам та правилам, встановленим чинним законодавством України для товарів цього виду.

Строк гарантії, що надається Учасником на товар – 36 місяців.

Учасник самостійно забезпечує взаємодію з виробником або його сервісними центрами щодо питань гарантійного обслуговування, ремонту або заміни товару протягом усього гарантійного терміну.

Доставка товару на ремонт та з ремонту здійснюється силами та за рахунок Учасника. Транспортні чи інші витрати Учасника пов’язані з гарантійним обслуговуванням не оплачуються Замовником і здійснюються за рахунок Учасника.

 • 8. Учасник подає в складі пропозиції порівняльну таблицю із зазначенням найменування товару, який вимагається Замовником та який пропонується учасником.

 

Назва товару

Технічні вимоги до предмету закупівлі

К -сть

Системний блок

CPU Intel Core i3 (12-те покоління) (3.6 Ггц) або аналог Passmark Score 13000, материнська плата Intel H510, RAM DDR4-3200 МГц 16 ГБ, SSD 256 Гб (M2 2280 PCIe NVMe), HDD 1 ТБ, додаткова мережева карта з роз’ємом RJ-45, БЖ 400W, Windows 10 Pro 64 bit ukr

8

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби ГУНП в Івано-Франківській області за кошти місцевого бюджету. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості послуг з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux