Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Спальні мішки» (Відкриті торги з особливостями)

Щодо закупівлі «Спальні мішки» (Відкриті торги з особливостями)

1

Назва предмету закупівлі:

39520000-3 – Готові текстильні вироби «Спальні мішки» (39522540-4)

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2022-10-31-008397-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

4

Очікувана вартість:

189 000,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Спальний мішок

100 шт

 

Вимоги:

Теплий, легкий та підходить для змішаних погодних умов;

Товар повинен бути новим, таким, що не був у вжитку;

Спальник створений з високоміцних тканин і матеріалів, які надають йому стійкість до пошкоджень;

Зовнішня синтетична тканина: має водовідштовхувальну обробку, щоб захистити внутрішній наповнювач від вологи та має високий показник стійкості до стирання, не збільшуючи вагу спального мішка;

Внутрішнє покриття: синтетична тканина, що захищає від вологи

Наповнення: теплий та ефективний наповнювач (холлофайбер (hollowfiber) або тінсулейт (thinsulate), який швидко повертається в первинну форму після стиснення та ізолює від холоду навіть у вологому стані;

Ергономічна і продумана форма спального мішка, що забезпечує комфорт і не завдає дискомфорту навіть під час рухів протягом всієї ночі;

Поздовжня двостороння застібка блискавка по довжині спальника;

У комплект входить компресійний мішок;

Колір: камуфльований, піксель, олива, мультикам, хакі.

Температурний режим використання до — 20° С

Габарити в розкладеному стані: довжина не менше 210 см; ширина не менше 70 см

 

Примітки:

 Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби — планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

 •  У разі посилання у викладеній інформації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип у найменуваннях за предметом закупівлі, джерело його походження або виробника, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент». Якщо учасник подає тендерну пропозицію на еквівалентний товар, то повинен надати порівняльну таблицю із зазначенням найменування товару, який зазначено в документації та запропонованого учасником еквіваленту.

 Еквівалентом вважатиметься товар, який за характеристиками та своїм призначенням відповідає вимогам, встановленим Замовником.

 У разі, якщо замовник вимагає маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.

Замовник здійснює закупівлю даного виду послуг, оскільки вони за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають потребам та вимогам замовника.

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Обсяг закупівлі сформований виходячи з потреби та на виділені асигнування для самостійної закупівлі господарсько-речового та іншого майна для проживання особового складу поліції в польових або виїзних умовах зруйнованої інфраструктури. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах цього типу та врахований у потребі на 2022 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості товару з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux