Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Івано-Франківській області» (відкриті торги з особливостям)


Щодо закупівлі «Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Івано-Франківській області» (відкриті торги з особливостям)


1

Назва предмету закупівлі:

55320000-9 Послуги з організації харчування «Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Івано-Франківській області» ЛОТ №1 – ІТТ №1 (м. Надвірна) ГУНП в Івано-Франківській області (55321000-6); ЛОТ №2 – ІТТ №2 (м. Коломия) ГУНП в Івано-Франківській області (55321000-6); ЛОТ №3 – ІТТ №3 (м. Калуш) ГУНП в Івано-Франківській області (55321000-6).

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-01-27-005113-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

328 500,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

 • Ці технічні умови поширюються на готові страви, що призначені для забезпечення повноцінного харчування однієї особи протягом доби. Споживачами готових страв є особи, які утримуються в ІТТ ГУНП в Івано-Франківській області.
 • Перелік технічних вимог
 • Готові страви повинні відповідати вимогам чинного законодавства.
 • Продукти харчування, які використовує учасник для приготування їжі, повинні мати необхідні сертифікати якості, харчування має бути збалансованим та калорійним, відповідати всім вимогам санітарного законодавства, з дотримання норм харчування у відповідності із вимогами норми № 3 затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 1992 року № 336 для осіб, які утримуються в ІТТ ГУНП в Івано-Франківській області.
 • Ціна готових страв має включати в себе витрати на закупку продуктів, приготування та транспортування до закладів Замовника.. Ціна послуг повинна включати в себе всі податки та збори, обов’язкові платежі.
 • Учасник в складі пропозиції подає орієнтовну калькуляцію основних статей витрат загальної суми пропозиції.
 • Відповідна якість та безпечність всієї продукції підтверджується висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
 • Персонал учасника, який займається постачанням продуктів, приготуванням та роздачою їжі, повинен мати санітарний допуск до роботи.

Доставка готових страв здійснюється учасником у відповідності до заявок за допомогою автотранспорту у транспортних контейнерах, що мають бути герметично закритими.


Місце та кількість поставки предмета закупівлі

 

№ лота

Найменування предмету

закупівлі

Місце постачання

Кількість порцій

1

Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ІТТ № 1 ГУНП в Івано-Франківській області

78405, Івано-Франківська обл., м. Надвірна

650

2

Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ІТТ № 2 ГУНП в Івано-Франківській області

78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия

400

3

Послуги з приготування готової для вживання їжі для триразового гарячого харчування осіб, які утримуються в ІТТ № 3 ГУНП в Івано-Франківській області

77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш,

591

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби СОЗД МТТО ГУНП. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості послуг з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux