Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Крупи (вівсяна-плющена, пшенична)» (відкриті торги з особливостям)

Щодо закупівлі «Крупи (вівсяна-плющена, пшенична)» (відкриті торги з особливостям)


1

Назва предмету закупівлі:

15610000-7: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості «Крупи (вівсяна-плющена, пшенична)» (15613000-8)

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-02-02-017565-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

120 500,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Найменування товару

Загальна кількість, кг

Характеристика якості товару

1

Крупа вівсяна (плющена)

3 800

Крупи повинні бути розсипчасті, сухі, без домішок, чисті, смак та запах мають відповідати крупі даного виду, без ознак затхлості, плісняви та інших сторонніх присмаків, не заражені шкідниками.
Упаковка, маркування, транспортування товару повинні відповідати встановленим вимогам. При поставці повинна дотримуватись цілісність упаковки та санітарно-технічні вимоги.

Фасування - по 20-25 кг, поліетиленові мішки.

 

2

Крупа пшенична

1 700

 

ВИМОГИ: 

1. Якість продукції повинна відповідати діючим стандартам в Україні.

2. Товар (предмет закупівлі) відвантажується Замовнику з терміном придатності не менше 80 відсотків від загального терміну зберігання відповідного товару при умові його зберігання та транспортування відповідно до установлених норм та правил. Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, Учасник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом одного дня.

3. Доставка до місця поставки Товару, навантаження та розвантаження Товару здійснюється Учасником за його власний рахунок окремими партіями з дати підписання договору щомісячно у кількості 300 кг вівсяної крупи та 200 кг пшеничної крупи.

4. Товар постачається в упаковці (тарі), що забезпечує його захист від пошкодження або псування під час транспортування та зберігання.

5. Якість товару при поставці повинна бути документально підтверджена (сертифікат якості, сертифікат відповідності, декларація виробника/постачальника чи інший подібний документ від виробника). Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару.

6. Якщо поставлений товар виявиться неякісним або таким, що не відповідає вимогам Замовника, Учасник зобов’язаний замінити цей товар. Всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості несе Учасник.


6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби КЦ ГУНП в Івано-Франківській області. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та врахований у потребі на 2023 рік.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості послуг з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux