Портал в режимі тестування та наповнення
Закупівлі «Автоматизовані робочі місця» (спец.фонд) (відкриті торги з особливостям)

Закупівлі «Автоматизовані робочі місця» (спец.фонд)  (відкриті торги з особливостям)


1

Назва предмету закупівлі:

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) «Автоматизовані робочі місця» (30214000-2)

2

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-03-17-002891-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

160 000, 00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

 

 • Учасник у складі пропозиції має надати Лист-підтвердження на персональні комп’ютери, монітори, пристроїв безперебійного живлення від офіційного дистриб’ютора в Україні чи виробника про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості.
 • Учасник у складі пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.
 • Учасник повинен обов’язково заповнити у 3-у стовпчику таблиці технічні характеристики, що пропонується учасником та конфігурацію кожного виробу (тип, марка, модель, назва виробника, артикул і т. п.) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу пересвідчитися, що запропонований на торги товар дійсно відповідає вимогам замовника. Невідповідність конфігурації, вказаної в пропозиції, умовам документації або неповністю надана цінова пропозиція дає право на відхилення пропозиції
 • Учасник повинен обов’язково заповнити значення у 4-у стовпчику таблиці для усіх позицій вказавши одне із двох можливих: «так» або «ні».
 • У разі виникнення у Замовника сумнівів щодо відповідності пропозицій учасника Технічній специфікації, Замовник має право звернутися до Учасника з вимогою підтвердити відповідність своєї пропозиції Технічній специфікації. У такому випадку Учасник повинен надати копії документів, що постачаються разом з товаром (обладнанням) або посилання на офіційній сторінці виробника товару (обладнання) у мережі Інтернет де розміщена інформація з відповідними характеристиками товару (обладнання), що підтверджують відповідність пропозиції Учасника технічним вимогам Замовника. У випадку відмови учасника надати таку інформацію або якщо інформація на офіційній сторінці виробника товару у мережі Інтернет не підтверджує відповідність пропозиції Учасника технічним вимогам Замовника то така пропозиція Учасника відхиляється Замовником.
 • Товар має бути новим, не бувшим у використанні, постачатися у передбаченому виробником комплекті, бути зібраним та протестованим Учасником.
 • Усі коробки від комплектуючих, гарантійні листи виробників, інструкції, запасні частини, кабелі, інструменти чи інше, що передбачене виробниками у комплекті поставки комплектуючих, які були використані Учасником під час зборки та тестування товару, разом з товаром мають бути передані Замовнику Учасником.
 • Тара та упаковка - виробника, яка гарантує цілісність і повне збереження обладнання. Ціна пропозиції включає вартість тари та упаковки. Тара – безповоротна.
 • Якість товару повинна відповідати всім нормам, стандартам, технічним умовам та правилам, встановленим чинним законодавством України для товарів цього виду.
 • Строк гарантії, що надається Учасником на товар - не менше 36 місяців або терміну встановленим виробником обладнання.
 • Учасник самостійно забезпечує взаємодію з виробником або його сервісними центрами щодо питань гарантійного обслуговування, ремонту або заміни товару протягом усього гарантійного терміну.
 • Доставка товару на ремонт та з ремонту здійснюється силами та за рахунок Учасника. Транспортні чи інші витрати Учасника пов’язані з гарантійним обслуговуванням не оплачуються Замовником і здійснюються за рахунок Учасника.

Назва товару

Технічні вимоги до предмету закупівлі

Тип / найменування товару/артикул та технічні характеристики, що пропонує учасник.

К-сть

Відповідність

так / ні

1

2

3


4

Автоматизоване робоче місце

Системний блок

CPU Intel Core i5 -10400 (3.1 Ггц), материнська плата Intel H410, RAM DDR4-2666 МГц 16 ГБ, SSD 240 Гб (m.2), HDD 1 ТБ, додаткова мережева карта з роз’ємом RJ-45, БЖ 400W, Windows 10 Pro 64 bit ukr

Монітор

Діагональ дисплея - 23.8"

Частота оновлення - 75 Гц

Максимальна роздільна здатність дисплея - 1920x1080 (FullHD)

Час реакції матриці - 5 мс

Яскравість дисплея - 250 кд/м²

Тип матриці - IPS

Інтерфейси – DisplayPort, HDMI, VGA

Контрастність дисплея - 1000:1 (SmartContrast: 10 000 000 : 1)

ББЖ

Кількість розеток - 3

Вихідна потужність - 800 ВА/480 Вт

Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі - 160 - 275 В

Час роботи в разі половинного навантаження - 13 хв (навантаження 100 Вт)

Тип архітектури - лінійно-інтерактивні (line-interactive)

Акумуляторна батарея - вбудована

Тип використовуваної батареї - герметична обслуговувальна свинцево-кислотна 12 В, 7.2 А·год

Форма вихідної напруги - апроксимована синусоїда

Час заряду батарей, год - 3 - 4

Клавіатура

Кількість кнопок клавіатури - 104

Тип пакування - OEM

Тип клавіатури - Мембранні

Клавіатури - Дротове

Інтерфейс - USB

Вид клавіатури - Стандартна

Нанесення заводської української розкладки

Маніпулятор миша

Під'єднання - Дротове

Довжина кабелю, м - 1.8

Розмір миші - Середня

Додаткові функції -Чутливість: 800 dpi

Інтерфейс - USB

Колір - Чорний

Тип датчика - Оптичний

Фільтр-подовжувач

Кількість розеток - 5

Максимальний струм навантаження - 10 А

Захист від сплесків напруги - є

Довжина кабелю- 3 м

Додаткові характеристики -З вимикачем

Гарантія - 36 міс


5 шт


6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Закупівля проводиться за кошти спец. фонду. Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби ЦЗ ГУНП. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості товару з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux