вул. Академіка Сахарова, 15 м. Івано-Франківськ, 76018, Україна
тел.: (0342) 75-06-45, факс (0342) 79-01-94
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » НОВИНИ ГУНП » УСІ НОВИНИ » 2015

У прикарпатській поліції провели звітно-виборну конференцію профспілки атестованих працівників (ФОТО)
21.04.2017 | 14:29

У конференції взяли участь голова Профспілки атестованих працівників ОВС України Олександр Козленко, начальник ГУНП в області Віктор Шкутов, голова Володимир Бойдуник та делегати первинних профспілкових організацій ПАП ОВС Івано-Франківської області.

3.jpg

12.jpg

Розпочалося засідання із перегляду відеофільму про хронологію подій та заходів організованих та за участю Профспілки атестованих працівників ОВС України та областей впродовж останніх років діяльності.

З нагоди відзначення 25-річниці створення Профспілки АП ОВС України та за вагомий внесок і активну співпрацю з профспілкою начальника прикарпатської поліції Віктора Шкутова нагородили Почесним знаком ПАП ОВС України, заступника начальника – Ігоря Баб'юка та членів первинних профспілкових організацій нагородили ювілейною медаллю «25 років ПАП ОВС України».

1.jpg

16.jpg

6.jpg

14.jpg

Керівник прикарпатської поліції Віктор Шкутов привітав усіх присутніх, відзначив належну роботу обласної профспілки та вказав що: «Наша профспілка працює в повну силу, вона дієва, дійсно відстоює права та інтереси як колишніх міліціонерів так і сьогоднішніх поліцейських. У цьому ви переконаєтеся, прослухавши звіт голови про детальну роботу профспілки. Дуже багато зроблено роботи щодо перерахунку пенсійного забезпечення пенсіонерів. Зараз цей процес на фінальному етапі. Я знаю, що наші пенсіонери будуть вдячні за вагому і важливу підтримку з боку профспілки. А ми будемо раді продовжувати кращі традиції ветеранів та пенсіонерів. Бажаю сьогодні плідної роботи у прийнятті відповідних рішень для втілення їх в життя».

2.jpg

Відтак делегати шляхом голосування обрали Олександра Козленка головою звітно-виборної конференції і розпочали роботу до затвердженого порядку денного.

11.jpg

Передусім про звітний період, починаючи із червня 2012 року по квітень 2017 року доповів усім присутнім голова Профспілки атестованих працівників ОВС Івано-Франківської області Володимир Бойдуник та прозвітував про надання матеріальної допомоги працівникам поліції, потреб АТО, сім'ям загиблих та зниклих безвісти правоохоронців, допомогу на оздоровлення дітей правоохоронців, будівництво культових споруд поліції та багато іншого.

7.jpg

Також було заслухано звіт голови ревізійної комісії Профспілки Каріни Танасійчук за звітний період та визнано її роботу задовільною і такою, що відповідає статутним вимогам Профспілки, рішенням її вищих виборних органів.

8.jpg

Відтак делегати переобирали голову профспілки та згідно внесених кандидатур проголосували за нині діючого – Володимира Бойдуника. З цим призначенням його привітав Олександр Козленко, побажав плідної праці у подальшій діяльності та запевнив, що буде підтримувати обласну організацію у всіх починаннях та пропозиціях. У свою чергу Володимир Йосипович подякував за довіру та сказав, що: «Ми будемо і далі продовжувати роботу з соціального та правового захисту працівників, підтримуватимем сім'ї загиблих правоохоронців при виконанні службових обов’язків та інші завдання передбачені Статутом».

13.jpg

9.jpg

На завершення зборів голова Профспілки АП ОВС України Олександр Козленко відзначив: «Що профспілка перш за все створена для захисту трудових інтересів спілчан. Це і правова і соціальна допомога працівникам поліції. Люди реально відчувають наш захист, тому довіряють профспілкам. Хочу відзначити вагому роботу Профспілки Івано-Франківщини під керівництвом Володимира Бойдуника, як одну з найкращих серед областей. Він допомагає та захищає інтереси працівників, підтримує бійців АТО, дітей загиблих. Роботи дійсно зроблено дуже багато».

4.jpg

10.jpg

 

Сектор комунікації Головного управління

Національної поліції в Івано-Франківській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку