Портал в режимі тестування та наповнення
Юний прикарпатець виборов першість у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства
Опубліковано 03 червня 2019 року о 15:14

Вадим Корнута продемонстрував найкращі результати серед юнаків у змаганнях, які відбулися в Одесі в рамках реалізації угоди про співпрацю у сфері розвитку фізичної культури і спорту між ФСТ «Динамо» України та Національною поліцією України.

Чемпіонат пройшов за сприяння Національного олімпійського комітету і Федерації легкої атлетики України. Юні спортсмени, яким ще не виповнилося 13 років, впродовж трьох днів долали дистанцію на 60, 500 (дівчата) й 600 (хлопці) метрів, стрибали у довжину та метали м’яч.

Прикарпатський легкоатлет-динамівець успішно пройшов усі чотири етапи змагань і впевнено здобув перемогу в особистому заліку.

Поліція Прикарпаття вітає Вадима Корнуту з перемогою і бажає йому та усім членам команди подальших спортивних здобутків.