«Я обираю – жити!»: івано-франківські ювенальні поліцейські разом з дітьми провели акцію проти суїцидів

ДІТИ

З нагоди Всесвітнього дня запобігання самогубствам, який щорічно відзначається 10 вересня, на подвір’ї Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей його вихованці та працівники прикарпатської ювенальної превенції влаштували флешмоб, пропагуючи у такий спосіб цінність людського життя.

Перед його проведенням ювенальні поліцейські поспілкувалися з школярами про те, як зарадити людині, що втратила інтерес до життя, а відтак діти у своїх малюнках відобразили свої мрії, заради здійснення яких варто жити.

Далі ювенальні поліцейські з дітками зробили напис на асфальті з назвою акції та розфарбували його.

Дружня атмосфера, щирі посмішки учасників флешмобу засвідчили, що ці діти відкриті до спілкування, діляться своїми позитивними емоціями, а отже не залишать товариша наодинці з його проблемами.

Ювенальна превенція сьогодні закликає усіх бути уважнішими та добрішими до оточуючих, і передусім до дітей, що є особливо вразливою категорією.

Дорослим варто завжди пам’ятати, що малюкам та підліткам повсякчас потрібні увага, розуміння та підтримка дорослих.

Найбільше любові та проявів турботи потребують дітки, які опинилися у складній ситуації і намагаються самотужки відшукати вирішення своїх проблем.

І нерідко для того, щоб допомогти їм, дорослим достатньо просто відкласти свої буденні клопоти, уважно вислухати дитину, щиро обійняти її, заспокоїти, посміхнутися їй і запевнити, що все буде гаразд.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини