Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних характеристик та очікуваної вартості закупівель «Послуги зі страхування службових транспортних засобів»

1

Назва предмету закупівлі:

66510000-8 Страхові послуги «Послуги зі страхування службових транспортних засобів» (66516100-1)

2

Ідентифікатор закупівлі:

ID: UA-2023-12-01-011833-a

3

Процедура закупівлі:

Відкриті торги з особливостям

4

Очікувана вартість:

450 000,00 грн

5

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

1. Інформація про об’єкт страхування: об’єктом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов’язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, майну третіх осіб, що виникла внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу (далі також – ТЗ).

2. Вид страхування: обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

3. Перелік страхових ризиків (випадків): відповідно до Законів України «Про страхування» і «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховим випадком є подія, внаслідок якої заподіяна шкода третім особам під час дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу і внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована за договором.

4. Визначення страхових платежів (внесків, премій) шляхом добутку базового страхового платежу та коригуючих коефіцієнтів, затверджених Уповноваженим органом, що здійснює нагляд за страховою діяльністю, Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.20014 № 1961- IV, із змінами та доповненнями, зокрема Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” від 05.07.2012р.№ 5090-IV.

Розрахунок страхового платежу за надання страхового покриття по кожному транспортному засобу окремого типу має відповідати вимогам Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та нормативно-правовим актам Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або іншого органу уповноваженого на здійснення контролю та нагляду за страховою діяльністю, і повинна включати усі можливі витрати Учасника на надання послуг Замовнику (сплата податків і зборів, перестрахування, тощо).

5. Страхування відповідальності за шкоду, заподіяну внаслідок експлуатації ТЗ, визначеного в договорі страхування будь-якою особою, яка експлуатує його на законних підставах.

6. Розмір франшизи: 0% від ліміту відповідальності Страховика (його частини) за шкоду, заподіяну майну потерпілих по кожному та будь-якому страховому випадку.0,00 грн.

7. Метод відшкодування: згідно Закону України про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів від 01.07.2004 р. № 1961-IV.

8. Договір страхування: діє до 31.12.2024 року включно, а в частині виконання зобов’язань страховиком - до закінчення терміну дії усіх полісів, але у будь-якому випадку до виконання в повному обсязі сторонами договору своїх зобов’язань.

9. Строк дії страхового полісу та страхового покриття: 1 (один) рік відносно кожного окремого транспортного засобу і обраховується з дати початку дії страхового полісу.

10. Оформлення страхових полісів здійснюється частинами, у відповідності до заявок Замовника, протягом строку дії Договору. Початок дії Полісу Замовник вказує у заявці відносно кожного окремого транспортного засобу.


Перелік транспортних засобів Замовника – в Додатку №2

6

Обґрунтування очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення:

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з наданої потреби АВ ЦЗ ГУНП в Івано-Франківській області за кошти державного бюджету на 2024 рік. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу та діючих на дату оголошення цін, та з врахуванням моніторингу ринкових цін.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості методом проведення моніторингу закупівельних цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у відкритому доступі, а також здійснено аналіз вартості товару з урахуванням ризиків, пов’язаних з високою імовірністю зростання цін під час воєнного стану.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux